ویزا کوتاه مدت کارائیب 

منطقه کارائیب شامل دریای کارائیب ، جزایر این دریا و کرانه های مجاور این دریا می باشد که در جنوب شرقی آمریکای شمالی واقع شده است و مناطق و جزایر آروبا (Aruba) و بونیر (Bonaire) ، سابا (Saba) ،استاتیوس (Estatius) ، کوراکائو (Curacao) و سنت مارتن (St Marten) در همین منطقه قرار دارند که همگی مستعمره کشور هلند هستند.

چگونه برای جزایر کارائیب ویزا بگیریم؟ 

اگر می خواهید در منطقه کارائیب برای مدت 90 روز یا کمتر اقامت داشته باشید نیاز به اخذ ویزای کوتاه مدت دارید.


ویزای کوتاه مدت کارائیب چیست ؟

ویزای کوتاه مدت کارائیب این امکان را برای شما فراهم می سازد که در مجمع الجزایر هلندی کارائیب سفر کنید.

این ویزا یک زمان کوتاه و استاندارد برای سفر به منطقه کارائیب می باشد که در مدت اعتبار 180 روزه ی آن می توانید 90 روز در آنجا اقامت داشته باشید.نا گفته نماند که این ویزا با اجازه ورود چند گانه می باشد.

ویزای کوتاه مدت کارائیب به شما امکان و اجازه کار در مدت اقامتتان را نمی دهد.اگر تمایل به کار کردن و کسب درآمد در مدت اقامت خود در کارائیب را دارید باید اجازه دریافت کار دریافت نمایید.

این ویزا امکان سفر و ورود به بخش اروپایی هلند و نیز کشور های شنگنرا به شما نمی دهد.


حداکثر زمان اقامت در هر جزیره برای هر جزیره متفاوت است.

جزایر Aruba, Curacao,St Marten

شما می توانید تا 30 روز متوالی در این جزیره اقامت برگزینید.اگر تمایل داشته باشید بیشتر از 30 روز (و البته کمتر از 90 روز ) در این جزایر اقامت داشته باشید ، باید در بدو ورود خود با مراجع مربوطه در کارائیب تماس بگیرید تا اطلاعات مربوط به طولانی کردن زمان اقامت را در اختیارتان بگذارند.

جزایر St Eusatins , Bonaire 

شما می توانید تا 90 روز متوالی در مدت زمان 180 روزه ی ویزا در این جزیره اقامت داشته باشید.


آیا برای مسافرت به کارائیب  نیاز به اخذ ویزا است ؟

شهروندان تعدادی از کشور ها که نیاز به اخذ ویزا ندارند می توانند به کارائیب بون ویزا سفر کنند.همچنین گردشگرانی که از کشور های اتحادیه اروپا و ایالات متحده تصمیم به سفر به کارائیب را دارند هم می توانند بدون اخذ ویزا به کارائیب سفر کنند.

چگونگی دریافت ویزا کوتاه مدت کارائیب : 

جهت اخذ مشاوره اخذ ویزای کارائیب با شماره  ۰۲۱۲۲۵۷۵۰۳۰☎ تماس حاصل نمایید.

ماندن در کارائیب بیش از 90 روز : 

با توجه به اینکه ویزای کوتاه مدت کارائیب به شما اجازه ی اقامت 90 روز در این منطقه هلند را می دهد ، برای اقامت بیشتر باید درخواست اقامت و اجازه بلند مدت در کارائیب را بگیرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن زمان مشاوره حضوری با شماره تماس   ۲۲۵۷۵۰۳۰  تماس بگیرید.