راهنمای رزرو
 
 
مراحل رزرواسیون هتل در GoBooking

 

فقط چند گام ساده با رزرو هتل خود به صورت مستقیم و بدون واسطه فاصله دارید:

وارد وب سایت GoBooking شوید و مقصد خود را انتخاب کنید؛ دقت کنید که شهر مورد نظر را به صورت انگلیسی وارد نمایید (برای مثال دبی را Dubai تایپ نمایید)‌ سپس تاریخ ورود به هتل و خروج از آن را انتخاب کرده و تعداد اتاق ها و نفرات را وارد نمایید.

 

در صورتی که برای سفر خود تاریخ را تصمیم گیری نکرده اید گزینه مربوطه را فعال کنید.

 

 

لیستی از هتل ها برای شما به نمایش در می آید. هتل ها به همراه اطلاعات کامل آنها و همچنین آدرس آنها بر روی نقشه به نمایش در می آیند. پس از انتخاب هتل و اتاق مورد نظر بر روی رزرو (Book) کلیک کنید.

 

 

 

 

در اینجا شما می توانید دسته بندی های مختلف از جمله محدوده قیمت،‌ تعداد ستاره های هتل، نام هتل، منطقه مورد نظر در شهر مقصد و برد خود را انتخاب کنید. با کلیک بر روی دسته مورد نظر لیست جدیدی از هتل ها برای شما نمایش داده می شود. همچنین اگر به دنبال هتل خاصی هستید نام هتل را در فیلد مربوطه وارد کنید تا اطلاعات آن برای شما نمایش داده شود.


        

 

 

در مرحله بعد اطلاعات اولیه مسافران را وارد نمایید (دقت داشته باشید که تمامی اطلاعات را در همه مراحل به صورت انگلیسی و منطبق با اطلاعات گذرنامه خود ثبت نمایید) در ادامه پس از اطلاع از شرایط کنسلی و وارد کردن اطلاعات کامل مسافران به صفحه پرداخت منتقل می شوید.

 

 

 

 پس از پرداخت در درگاه متصل به شبکه شتاب، به صورت آنی واچر را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد. تبریک می گوییم شما هتل خود را به صورت مستقیم و با بهترین قیمت رزرو کرده اید.

 

 

 

سفری سراسر آرامش برای شما آرزومندیم ...