درباره ی ما
درباره ما
می‌خواهیم با این هدف آغاز کنیم که هرکدام از ما ایرانیان باید حق انتخاب بدون محدودیت، با سهولت، مملو از احساس آرامش و اطمینان را داشته باشیم.
در همین راستا بر این اصل ایستاده‌ایم که نه تنها محدودیت‌های موجود برای سفر کردن بایستی از بین برود بلکه باید با حذف واسطه‌ها و به اصطلاح “یکی کردن مخاطبین و مقاصد آنها” می‌شودهزینه سفر را به‌طور محسوسی کاهش داد و به قیمت یکپارچه جهانی و حتی ارزان تر از شبکه خرید دلاری، تبدیل کرد.
وب‌سایت Gobooking.ir با ایجاد بستری برای "انتخاب جهانی" تحت پوشش شبکه شتاب ایران و مرجع رزرو بین‌المللی هتل یعنی booking.com فعالیت خود را آغاز کرده و در صدد است تا تمام هتل‌های موجود در تمام شهرهای توریستی دنیا را به شبکه شتاب متصل گرداند. به گونهای که رزرو هتل در وب‌سایت Gobooking.ir (تحت شبکه شتاب) ارزان‌تر از رزرو هتل در وب سایت Booking.com تحت شبکه دلاری باشد.
سرعت ‌بالای ارائه خدمات از ارزش‌های پیشنهادی وب‌سایت می‌باشد که به طور مثال، دقیقاً پس از پرداخت آنلاین "وچر" به ایمیل شما ارسال می گردد.
امیدواریم که جملهی آخر ما را تملق یا ریا ندانید اما گفتنش خالی از لطف نیست که بخش نه چندان کمی از درآمد شرکت را به امور خیر و مراکز مرتبط به آن اختصاص خواهیم داد.
 
 
تجربه ای از مدیر
مدیریت GoBooking تجربه‌ی سفر به بیش از 80 کشور دنیارا داشته است و سعی در به اشتراک‌گذاری این تجربه با نام "تجربه‌ای متفاوت" با مخاطبین وب‌سایت خود خواهد داشت.
شما می توانید با تماس تلفنی یا هماهنگ کردن جلسات حضوری، از این تجربیات استفاده نموده و یا به تجربیات ما بیفزایید.

شرایط و مقررات
مشتریان می‌توانند هتل‌هایی که تا به اینک در وب‌سایتGobooking.ir تحت شبکه شتاب قرار نگرفته‌ و در booking.com در دسترس رزرو می‌باشند را با مراجعه حضوری به شرکت رزرو کرده و با دریافت قرارداد و لینکواریز خرید خود را تکمیل کرده و وچر خود را دریافت نماید.