درباره ی ما

   *** آنلاین سفر کنید ...

GoBooking سرویس آنلاین رزرواسیون هتل در سراسر دنیا می باشد که برای اولین بار در ایران شبكه بين المللى رزرواسيون هتل را به شبکه شتاب متصل کرده است. شرکت دنیای نور سفر به مدیریت جناب آقای نوری صاحب امتیاز این وب سرویس با نماد اعتماد الکترونیک (enamad) می باشد. هم اکنون شما می توانید بیش از ۹۰۰ هزار هتل را در سراسر دنیا را با چند کلیک ساده با قابلیت پرداخت از طریق درگاه اینترنتی شبکه شتاب؛ رزرو کنید. تنها چند گام با رزرو هتل خود به صورت مستقیم و بدون واسطه فاصله دارید. (راهنمای رزرواسیون هتل)

 
 

امروزه آژانس های مسافرتی در دنیا سیستمی منسوخ به حساب می آیند. گردشگران سفر را خودشان برنامه ریزی کرده و خریداری بلیط هواپیما و رزرواسیون هتل به صورت آنلاین و بدون واسطه انجام می دهند.  مزیت های این سرویس نسبت به تور های مسافرتی:

 
✅ گارانتی بهترین قیمت؛ رزرو هتل به صورت مستقیم و حذف کارمزد و  واسطه ها باعث می شود شما به صرفه ترین رزرواسیون را با نرخ روز ارز انجام دهید.
✅  هتل خود را در بین صد ها گزینه انتخاب می کنید. تنوع زیاد هتل ها و مشاهده اطلاعات کامل هر اتاق به شما کمک می کند بهترین اقامت را داشته باشید!
✅ هتل خود را در تاریخ مورد نظر خودتان رزرو کنید و تعداد شب های اقامت را خودتان انتخاب کنید!
✅ کنسلی آنلاین؛ در صورت نیاز هتل خود را به صورت آنلاین کنسل کرده و وجه آن را دریافت می نمایید. (در صورت داشتن شرایط کنسلی از هتل مربوطه)
✅ دریافت فوری واچر؛ واچر خود را بلافاصله پس از انجام رزرو دریافت می کنید!

 سریع، آسان و ارزان؛ سفری رویایی با آفر های ویژه GoBooking تجربه کنید ...


تجربه ای از مدیر
مدیریت GoBooking تجربه‌ی سفر به بیش از 80 کشور دنیا را داشته است و سعی در به اشتراک‌گذاری این تجربه با نام "تجربه‌ای متفاوت" با مخاطبین وب‌سایت خود خواهد داشت.
شما می توانید با تماس تلفنی یا هماهنگ کردن جلسات حضوری، از این تجربیات استفاده نموده و یا به تجربیات ما بیفزایید.